Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 548720
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zapewne zastanawiacie się, skąd pomysł na paluchy. Odpowiedź jest bardzo prosta: wielokrotnie zdarza się Wam zajadać paluszki całymi garściami – postanowiliśmy więc kilka paluszków zastąpić jednym paluchem! Mnóstwo nałożonego sezamu i odpowiednia grubość palucha powalają nawet łasuchów-zawodowców, którzy po takim smakowym nokaucie jeszcze długo do siebie dochodzą!
Parametry produktu
| Typ | Paluszki |
|---|---|
| Smak | Sezamowe |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, nasiona sezamu 10%, olej roślinny rzepakowy (1) i/lub olej roślinny słonecznikowy (2), cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; regulator kwasowości: wodorotlenek sodu; aromaty. produkt może zawierać orzeszki ziemne, soje, mleko i produkty pochodne (łącznie z laktoza). |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-03-15 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AKSAM Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp.k. Ulica i numer: Karolina 70 Kod pocztowy i miasto: 32-608 Osiek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 207 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 451 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 135 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 569 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: