Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249973152
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Świetna przekąska. Czysty skład, nie zawiera GLUTENu.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
kukurydza*, mąka amarantusowa*21%, suszona cebula*, kminek*2%, sól. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1506/361 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 67.8 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 10.3 g |
| Białko | 9.2 g |
| Sól | 1.3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: