PUTKA Chleb Magnat Kromkowy 350 g
Wystaw opinię o produkcie
W 1% żytni chleb w formie batona z dodatkiem nasion słonecznika, pestek dyni oraz serwatki, krojony i pakowany
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 610399
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
W 100% żytni chleb w formie batona z dodatkiem nasion słonecznika, pestek dyni oraz serwatki, krojony i pakowany
Parametry produktu
| Rodzaj | Krojony |
|---|---|
| Typ | Żytni |
| Składniki | zakwas ŻYTNI (mąka ŻYTNIA, woda), mąka ŻYTNIA, woda, nasiona słonecznika (10%), serwatka (z MLEKA), pestki dyni (5%), słód JĘCZMIENNY, sól, słód ŻYTNI. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PUTKA Sp. z o.o. Ulica i numer: Sadowa 36 Kod pocztowy i miasto: 05-850 Jawczyce PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1146 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,8 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: