PURINA GOURMET SOUP Royale Kolekcja dań mięsnych 6 x 45 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 641853
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Karma uzupełniająca dla dorosłych kotów.
Parametry produktu
| Typ produktu | Mokra karma |
|---|---|
| Smak | Kurczakowe, Indyk, Wołowina |
| Wiek kota | Koty dorosłe |
| Skład | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina 4 %), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, warzywa (0,5 % odwodnionych pomidorów, co odpowiada 4,5 % pomidorów), zboża (ryż 0,5 %), minerały, produkty pochodzenia roślinnego, cukry. |
| Rasa kota | Wszystkie |
| Płeć kota | Wszystkie |
| Długość okrywy włosowej | Wszystkie |
| Wskazania | Każda saszetka 45 g dostarcza jedną świeżą porcję pożywienia |
| Okres przydatności | 18 mies. |
| Zawartość netto | 270 g |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: