POLĘDWICZKA WIEPRZOWA VAC ok. 0,5 KG MIĘSNE SPECJAŁY
Wystaw opinię o produkcie
POLĘDWICZKA WIEPRZOWA Z GŁÓWKĄ BEZ WARKOCZA 1 SZT VAC
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 807811
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Polędwica |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska lub kraje Unii Europejskiej |
| Składniki | Polędwiczka wieprzowa |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Kraj chowu | Polska lub kraje Unii Europejskiej |
| Kraj uboju | Polska lub kraje Unii Europejskiej |
| Kraj rozbioru mięsa | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,4 - 0,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Foods sp. z o.o. Ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa , Oddział w EłkuUlica i numer: Suwalska 86Kod pocztowy i miasto: 19-300 Ełk PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: