PIERŚ Z INDYKA BEZ KOŚCI ZE SKÓRĄ, MIĘSNE SPECJAŁY VACUUM ok. 1,9 KG
Wystaw opinię o produkcie
Pierś butterfly z indyczki ze skórą, z polędwicami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 91215517
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pierś butterfly z indyczki ze skórą, z polędwicami,
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Indyk |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Pierś |
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Trybowane/filet |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pierś z indycza podwójna bez kości ze skórą |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 1,9 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,6 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp.z o.o. sp.k. oddział w iławie ulica i numer: aleja jana pawła ii 8 kod pocztowy i miasto: 14-200 iława pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: