PIERŚ Z GĘSI MROŻONA KLASA A, YANO WOREK ok. 0,85 KG
Wystaw opinię o produkcie
Element pozyskany z dzielenia tuszki gęsiej, właściwie umięśniony, obejmujący mięsień piersiowy powierzchniowy i głęboki wraz z kością i skórą, uzyskany poprzez odcięcie części grzbietowej, skrzydeł oraz nóg. Na powierzchni skóry mogą występować pojedyncze niewielkie pozostałości (końcówki) piór i pióra włosowate. Mrożona.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 974828
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek drobiu | Gęś |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Pierś |
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Z kośćmi |
| Sposób konserwacji | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pierś z gęsi |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,6 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Foods Sp.z o.o. sp.k. Oddział w IławieUlica i numer: Aleja Jana Pawła II 8Kod pocztowy i miasto: 14-200 Iława PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: