Orion Studentska Czekolada deserowa 170g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 422603
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada deserowa 64% z orzeszkami ziemnymi 12%, żelkami 12% i rodzynkami 12%
Parametry produktu
| Typ | Deserowa |
|---|---|
| Smak | czekoladowy, Z orzechami |
| Dodatki | Żelki, Z rodzynkami, Z orzechami |
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawiera [nazwa składnika odżywczego lub innej substancji] | tłuszcze roślinne i tłuszcz kakaowy |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, prażone orzeszki ziemne, rodzynki, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), preparat serwatkowy w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, tłuszcz kakaowy, emulgatory (lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu), substancja żelująca (pektyny), kwas (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytryniany sodu), aromaty naturalne, mleko w proszku. może zawierać: soję i orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 486 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 104 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2032 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 433 kJ |
| Wielkość porcji | 21,25 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość błonnika | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 51,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 55,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: