Opiekane filety śledziowe Lisner 700 g
Wystaw opinię o produkcie
SELGROS_VII_EAN_5900344600520
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 612098
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Opiekane filety śledziowe w delikatnej panierce doskonałe jako samodzielny posiłek.
Parametry produktu
| Składniki | opiekane filety ze śledzia atlantyckiego((42%fil.śledziowe, mąka pszenna, olej rzepakowy, przyprawy, glukoza,wzmacniacz smaku( glutaminian monosodowy),regulatory kwasowości(kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas askorbinowy,cytrynian sodu)),woda, 7%cebula marynowana(zawiera dwutlenek siarki), ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakty przypraw, aromaty . |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy, Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | Marynowane, W zalewie |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 700 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 350 g |
| Pojemność | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Wody Islandii |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lisner Poznań Sp. z o.o. Sp. k. Ulica i numer: ul. Strzeszyńska 38/42 Kod pocztowy i miasto: 60-479 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 903 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10,7 g |
| Zawartość soli | 1,56 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13,8 g |
| Cukry | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: