Opiekacz do kanapek ESPERANZA EKT009 Tortilla
Wystaw opinię o produkcie
Opiekacz do kanapek TORTILLA posiada płyty grzewcze powleczone warstwą zapobiegająca przywieraniu, można go łatwo wyczyścić nawet samym ręcznikiem papierowym. Dzięki szybkiemu podgrzewaniu pozwala na przygotowanie wymarzonej kanapki w dosłownie kilka minut. Opiekacz posiada nieprzywierające powłoki płyt grzewczych, termoizolacyjne uchwyty i obudowę, wskaźnik pracy oraz wskaźnik nagrzania.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 773303
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 1000 W |
|---|---|
| Liczba kanapek | 1 |
| Kształt kanapek | Kwadratowe |
| Rodzaj produktu | Opiekacz do kanapek |
| Materiał obudowy | Plastik, Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Lampka kontrolna zasilania, Lampka kontrolna podgrzewania, Lampka kontrolna włączenia |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,42 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Esperanza Sp. J. PoterekUlica i numer: Poznańska 129/133Kod pocztowy i miasto: 05-850 Ożarów Mazowiecki PL |
| Zabezpieczenia | Nienagrzewające się uchwyty, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Antypoślizgowe nóżki, Cicha praca, Powłoka nieprzywieralna, Termoizolująca obudowa, Zatrzask na rączce |
| Funkcje urządzenia | Opiekanie |
| Krótki opis marketingowy | Automatyczna regulacja temperatury. Łatwe w czyszczeniu płyty podgrzewające. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| RegulationTypeCode | CE |
| Towar niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: