Olympus Meze Grill cheese 200g
Wystaw opinię o produkcie
Grillowany ser z mleka krowiego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 899895
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Ser grillowy |
| Smak | |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna. Wilgotność: 52% max. Tłuszcz w suchej masie: 43% min. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Hellenic Dairies SAUlica i numer: N.R. ?rikalon-Pylis 5? KLM.Kod pocztowy i miasto: 42100 Trikala GR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 253 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: