Olmici jogurt truskawkowy z piankami 111g OLMA
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt truskawkowy z piankami w kształcie serduszek
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 3244
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Jogurt truskawkowy z piankami w kształcie serduszek
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Składniki | Jogurt: mleko, cukier, przecier truskawkowy 7%,. pianki (5,4%) : syrop glukozowy, cukier, dekstroza, woda, substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy, żelatyna, koncentraty roślinne: buraczany i z krokosza barwierskiego; białko mleka, skrobia modyfikowana, ekstrakt z czarnej marchwi, aromat, fosforany wapnia, kultury jogurtowe . * pianki mogą zawierać mleko, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 111 g |
| Pojemność | 111 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Olma Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Piekarska 86/12 Kod pocztowy i miasto: 43-300 Bielsko-Biała PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 123 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 517 kJ |
| Wielkość porcji | 111 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: