Oliwki zielone nadziewane papryką 300ml HELCOM X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 860210_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Nadziewane, W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Oliwki |
| Zawartość netto | 280 g |
| Składniki | woda, oliwki zielone Manzanilla, sól, pasta paprykowa 1,93% (woda, papryka 25%, stabilizator – alginian sodu, aromat paprykowy), wzmacniacz smaku – glutaminian sodu, regulatory kwasowości – kwas cytrynowy, kwas mlekowy, przeciwutleniacz – kwas askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 90 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 300 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o.Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: