Oliwki zielone nadziewane migdałem PREMIUM 350/210g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903900941129
Opis produktu
Opinie o produkcie
Greckie oliwki zielone nadziewane migdałem Premium marki Iorgos to autentyczny w 100% grecki przysmak mający wyjątkowy, niepowtarzalny smak.
Te duże zielone oliwki greckie są idealne na półmiski przystawek. Są pyszne podawane z oliwą extra vergine, ziołami. Dodaj greckiego charakteru sosom, dipom i tapenadom oraz jako dodatek do dań mięsnych, rybnych i drobiowych. Używaj ich także do pizzy, makaronów, bruschetty, chleba czosnkowego i wiele innych smacznych połączeń. Oliwki są podstawą zdrowej dla serca diety śródziemnomorskiej.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Składniki
oliwki zielone 47%, woda, migdały 12%, sól, regulator kwasowości (kwas ml.ekowy)
Informacje o produkcie
Marka: IORGOS
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,35 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 667kJ/192kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.3 g |
| Węglowodany | 4.7 g |
| Cukry | 1.9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 4.9 g |
| Sól | 3.4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: