Oliwki zielone krojone 3000g/1560g FIGARO X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 727597_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Hiszpańskie zielone oliwki krojone
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Oliwki |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Składniki | oliwki, woda, sól, regulatory kwasowości, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,56 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa dorapol sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. łuczanowicka 27 kod pocztowy i miasto: 31-766 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 150 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 627 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: