Oliwki zielone drylowane BIO 360/180g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903900941426
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Produkt posiada certyfikację jakości BIO, co oznacza, że oliwki zostały uprawiane bez użycia syntetycznych pestycydów czy nawozów chemicznych, a także przetwarzane są z minimalnym wpływem na środowisko. Zielone oliwki: Oliwki w opakowaniu są w kolorze zielonym, co wskazuje na to, że są zbierane i przetwarzane w momencie, gdy osiągnęły odpowiednią dojrzałość. Drylowane oliwki: Oliwki są pozbawione pestek, wygodne do spożycia. Oliwki zielone BIO mogą być używane w wielu daniach kuchni, takich jak sałatki, przekąski, pizze, dania mięsne i wiele innych. Są doskonałym dodatkiem do różnorodnych potraw, nadając im charakterystyczny smak i aromat oliwek.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
ekologiczne oliwki zielone drylowane 50%, woda, sól, regulator kwasowości (kwas mlekowy)
Informacje o produkcie
Marka: IORGOS
Kraj pochodzenia: GR
Masa brutto: 0,36 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 798kJ/191kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 20.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.85 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 2.5 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: