Oliwki czarne krojone 4350/2350g MARQUESA
Wystaw opinię o produkcie
Hiszpańskie oliwki idealne dla HoReCa
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 336173
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Hiszpańskie oliwki idealne dla HoReCa
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie |
|---|---|
| Skład podstawowy | Oliwki |
| Zawartość netto | 4,35 kg |
| Składniki | oliwki czarne, woda, sól, substancja wzmacniająca kolor: glukonian żelazawy. Produkt sterylizowany |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 2,35 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 4,71 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa dorapol sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. łuczanowicka 27 kod pocztowy i miasto: 31-766 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu i spożyć w ciągu 7 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 137 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 574 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: