Odkamieniacz do ekspresów Zelmer ZCMA020L 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Odkamieniacz do ekspresów automatycznych Zelmer
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 990052
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Akcesoria do ekspresów do kawy |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Piktogramy GHS | Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu (GHS05) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Eurogama Sp. z o.o.Ulica i numer: Aleje Jerozolimskie 200/225Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Wymiary (SxWxG) | 73 x 170 x 35 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: