Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249979543
Opis produktu
Opinie o produkcie
Nasz ocet jabłkowy to , niefiltrowany produkt, który zachowuje wszystkie swoje cenne właściwości. Wyprodukowany z ekologicznych jabłek, poddany fermentacji, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników. Idealny do stosowania w kuchni jako dodatek do sałatek, marynat i napojów, a także jako środek wspomagający zdrowie. Wybierz nasz ocet jabłkowy i ciesz się wysoką jakością prosto z natury w praktycznym 300 ml opakowaniu.
Do bezpośredniego użycia rozcieńczyć w stosunku 1:1. Przed użyciem wstrząsnąć. Osad na dnie butelki jest zjawiskiem .
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu
Składniki
Ekologiczny ocet jabłkowy 6% kwasowości
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 96/22 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: