Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698016756
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Fakt, że te herbatniki składają się w 55% z owsa oznacza, że mają dużo błonnika, są łatwiejsze do strawienia i są dobrym źródłem witaminy B, cynku i żelaza. Wspaniały, mały, energetyczny smakołyk, który jest całkowicie wolny od poczucia winy!
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
pełnoziarnisty OWIES bezglutenowy (płatki, mąka, otręby), cukier trzcinowy, masło (MLEKO), otręby ryżowe, olej słonecznikowy, syrop ryżowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, skrobia ryżowa, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, soda oczyszczona; aromat waniliowy, sól .
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1935/462 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9.2 g |
| Węglowodany | 58 g |
| Cukry | 19 g |
| Błonnik | 8.7 g |
| Białko | 8.2 g |
| Sól | 0.87 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: