OWOLOVO Smoothie jabłko jagoda brzoskwinia 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Odkryj niezwykłe połączenie! Soczyste jabłko, mięsista brzoskwinia i orzeźwiająca jagoda to idealna, aksamitna harmonia smaków! Stawiamy na 100% polskich owoców. Poznaj wszystkie aksamitne smoothie OWOLOVO.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 30328
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Odkryj niezwykłe połączenie! Soczyste jabłko, mięsista brzoskwinia i orzeźwiająca jagoda to idealna, aksamitna harmonia smaków! Stawiamy na 100% polskich owoców. Poznaj wszystkie aksamitne smoothie OWOLOVO.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | Przecier jabłkowy (50 %) sok jabłkowy z zagęszczonego soku (37 %) przecier brzoskwiniowy (8 %) przecier z jagody kamczackiej (5 %) |
| Zawartość netto | 250 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olv s.a. ulica i numer: morszkow 56 kod pocztowy i miasto: 08-304 jablonna lacka pl |
| Krótki opis marketingowy | Smoothie jabłko - jagoda – brzoskwinia | OWOLOVO 250 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 154 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 207 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: