OWOLOVO Malinowo Mus jabłkowo-malinowy 200 g
Wystaw opinię o produkcie
MUS OWOCOWY MALINOWO 200g | PREMIUM OWOLOVO
OWOLOVO Mus owocowy
Skosztuj słodkiego połączenia jabłek i cudownej maliny. Wyjątkowy smak, który pozytywnie Cię zaskoczy. Postaw na 100 % polskich owoców!
Mus jabłkowo-malinowy. Produkt pasteryzowany.
Bez dodatku cukru - zawiera występujące cukry.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 252098
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | Przecier z jabłek 89 % przecier z malin 11 % |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Produkt | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olv s.a. ulica i numer: morszkow 56 kod pocztowy i miasto: 08-304 jablonna lacka pl |
| Krótki opis marketingowy | Mus owocowy 200g | premium owolovo |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: