OSHEE Vitamin Zero Magnez 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Napój gazowany o smaku owoców egzotycznych z dodatkiem witamin i składników mineralnych. Zawiera substancje słodzące. Pasteryzowany.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 763360
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Napój gazowany o smaku owoców egzotycznych z dodatkiem witamin i składników mineralnych. Zawiera substancje słodzące. Pasteryzowany.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 0,25 l (dm³) |
| Działanie | Witaminizujące |
| Składniki | Woda, mleczan magnezu, dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; barwnik: koncentrat z czarnej marchwi; aromat, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam k; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancje wzbogacające: witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, biotyna; glukonian cynku, selenian (iv) sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oshee polska sp. z o.o. ulica i numer: aleja 3 maja 9 kod pocztowy i miasto: 30-062 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać. chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,25 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 20 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 20 %RWS |
|---|---|
| Magnez | 78 mg/100ml |
| Magnez (%RWS) | 21 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 3,2 mg/100ml |
| Selen | 11 μg/100ml |
| Selen (%RWS) | 20 %RWS |
| Biotyna (witamina B7) | 10 μg/100ml |
| Cynk | 2 mg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,28 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 20 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E290 Dwutlenek węgla, E330 Kwas cytrynowy, E955 Sukraloza (syntetyk wytwarzany z cukru i chloru), E950 Acesulfam K, E300 Kwas askorbinowy, witamina c |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: