ON LINE LE PETIT Nawilżający żel 3w1 o smaku słodkiej landrynki 350ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 868229
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
OL Żel, płyn do kąpieli i szampon 3 w 1 (twarz, ciało i włosy) Landrynkowy, ponad 94% składników pochodzenia , nie szczypie w oczy, kompozycja zapachowa dopasowana do delikatnej skóry dziecka od pierwszego roku życia, ułatwia rozczesywanie, nie zawiera: 0% BARWNIKÓW, FENOKSYETANOLU, SILIKONÓW, OLEJÓW MINERALNYCH, GLIKOLU, testowany dermatologicznie. Zapach slodkiej landrynki.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
|---|---|
| Pojemność | 350 ml |
| Skład | Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Polyquaternium-7, Polysorbate 80, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Sposób użycia | Nanieść na zwilżoną skórę i włosy. Myć powstałą pianą. Dokładnie spłukać. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.. |
| Przeznaczenie | Dla dzieci powyżej 1 roku życia dziecka |
| Działanie | Nawilżające |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Forte Sweden Sp. z o.o. Ulica i numer: Kościuszki 1 Kod pocztowy i miasto: 62-090 Rokietnica PL |
| Krótki opis marketingowy | OL LE PETIT żel do mycia ciała, włosów i twarzy 3w1 Landrynkowy350 ml |
| Dodatkowy opis produktu | Nawilżający żel 3w1 o zapachu landynkowym. Myje, jednocześnie pielęgnując ciało, włosy i twarz dziecka. Nie szczypie w oczy, ułatwia rozczesywanie włosów po kąpieli i zmniejsza ich elektryzowanie. Produkt przebadany dermatologicznie, zawiera 94% składników pochodzenia . Posiada neutralne pH. Może być używany powyżej 1-go roku życia. Odpowiedni do skóry wrażliwej. Sposób użycia i środki ostrożności: nanieść na zwilżoną skórę i włosy. Myć powstałą pianą. Dokładnie spłukać. W przypadku kontaktu z oczami, przemyć dużą ilością wody. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: