ON LINE Kremowe Mydło do rąk i ciała 2w1 Aloe Touch 5000ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 354532
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
"Kremowe Mydło 2w1 Magnolia Whisper to wyjątkowa, w 100% wegańska formuła, która łączy w sobie subtelny zapach magnolii z kremową nutą mleka migdałowego. Delikatnie oczyszcza skórę, jednocześnie otulając ją zmysłowym aromatem i zapewniając długotrwałe nawilżenie. Mydło zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego, w tym emolienty z masła murumuru, które dbają o przyjemne uczucia podczas mycia. Gliceryna koi i regeneruje, a witamina E wspomaga elastyczność skóry, nadając jej jedwabistą gładkość. Łagodna formuła bez Cocamide DEA i mikroplastiku sprawia, że produkt jest przyjazny dla skóry i środowiska. Jego neutralne pH czyni go idealnym do codziennej pielęgnacji. Wegańska pielęgnacja – naturalne nawilżenie i aksamitna miękkość skóry. Produkt przebadany dermatologicznie."
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | W płynie |
|---|---|
| Typ produktu | Zapachowe, kremowe |
| Przeznaczenie | Do rąk i ciała |
| Typ skóry | Wszystkie |
| Właściwości | Myjące |
| Działanie | Myjące, Oczyszczające, Odświeżające, Nawilżające |
| Sposób użycia | Środki ostrożności: unikać kontaktu z oczami. w razie kontaktu z oczami natychmiast przepłukać je wodą. |
| Zapach | Aloesowy |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 5,3 kg |
| Skład | Ingredients: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, glycerin, aloe barbadensis leaf juice, olea europaea fruit oil, tocopherol, sodium astrocaryum murumuruate, sodium gluconate, polysorbate 20, polysorbate 80, citric acid, parfum, tetrasodium glutamate diacetate, glycol distearate, sodium hydroxide, sodium benzoate, potassium sorbate. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: forte sweden sp. z o.o. ulica i numer: kościuszki 1 kod pocztowy i miasto: 62-090 rokietnica pl |
| Pojemność | 5000 ml |
| Krótki opis marketingowy | On line kremowe mydło do rąk i ciała 2w1 aloe touch 5000ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Formuła | Bez alkoholu, Wegańska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: