OLMA Przysmak ze śmietany ukwaszonej Cavalier mix 140g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 863366
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Przysmak ze śmietany ukwaszonej w 4 wariantach smakowych
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Jogurtowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Cytrynowy, Borówkowy, Karmelowy |
| Składniki | Orzech włoski/syrop klonowy śmietana 71%, wsad smakowy 28% ( woda, cukier, syrop klonowy 4%, orzechy włoskie 2,5%,substancje zagęszczające: skrobia modyfikowana i pektyna, karmelizowany cukier, sok cytrynowy, sól, aromaty), skrobia modyfikowana, kultury bakterii. jagoda: śmietana , wsad smakowy 28% ( jagody45%, cukier, woda, substancje zagęszczające : skrobia modyfikowana i pektyna, aromat), skrobia modyfikowana , kultury bakterii mleczarskich solony karmel: śmietana, wsad smakowy 28% ( woda, cukier, syrop karmelowy, 12,5% ( cukier inwertowany, mleko w proszku, cukier karmelizowany, masło, tłuszcz kokosowy emulgator lecytyna rzepakowa) substancje zagęszczające : skrobia modyfikowana i guma karobowa, cukier karmelizowany 0,5%, sól 0,1%, regulator kwasowości kwas mlekowy, aromat), skrobia modyfikowana, kultury bakterii mleczarskich czekoladowy z pomarańczą: śmietana, wsad smakowy 28% ( cukier, sok pomarańczowy 29%, czekolada w proszku 15,6% (cukier, kakao 32%) woda, substancje zagęszczające : skrobia modyfikowana : skrobia modyfikowana i guma karobowa, aromat), skrobia modyfikowana sernik cytrynowy : śmietana 71%, wsad smakowy 28%, (cukier, woda, sok cytrynowy 5,6%, cytryna 5%, ciasteczka 5% (mąka pszenna, cukier, skrobia pszenna i ziemniaczana, białko jaja, sól, wanilina), substancje zagęszczające : skrobia modyfikowana i agar, koncentraty z cytryny i krokosza barwiejskiego, regulator kwasowości kwas mlekowy, aromat), skrobia modyfikowana , kultury bakterii mleczarskich jabłecznik: śmietana 71%, wsad smakowy 28%( cukier. jabłka 25%, woda, rodzynki, kawałki ciasta 3% ( mąka pszenna woda, sól), orzechy włoskie, substancje zagęszczające : skrobia modyfikowana i pektyna, karmelizowany cukier , cynamon, sok cytrynowy, aromaty), skrobia modyfikowana, kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Pojemność | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olma polska sp. z o.o. ulica i numer: piekarska 86/12 kod pocztowy i miasto: 43-300 bielsko-biała pl |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Krótki opis marketingowy | Przysmak ze śmietany ukwaszonej mix smaków |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 128 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 173 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 725 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: