OGÓRKI KISZONE POLSKA 400G PAWŁOWSKI I SYNOWIE
Wystaw opinię o produkcie
Ogórki kiszone
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 204581
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
OGÓRKI KISZONE POLSKA 400G PAWŁOWSKI I SYNOWIE
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 400 g |
| Składniki | ogórki, sól, przyprawy , woda, konserwant E-202 |
| Zawartość netto | 730 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,73 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOSPODARSTWO WARZYWNICZE TOMASZ PAWŁOWSKI Ulica i numer: UL. BUDY SIENNICKIE 7 Kod pocztowy i miasto: 05-190 NASIELSK PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 11 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 45 kJ |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: