Nutella B-Ready 22g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 124819_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chrupiący pszenny wafelek wypełniony kremem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao oraz chrupkami pszennymi.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | |
|---|---|
| Dodatki | Z chrupkami, Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 22 g |
| Składniki | Krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao 81,5% (cukier, olej palmowy, orzechy laskowe (13%), mleko odtłuszczone w proszku (8,7%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (7,4%), emulgator: lecytyny (soja), wanilina), pszenny wafelek 16% (mąka pszenna, drożdże, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyny (soja), białka pszenne, białka mleka), chrupki pszenne 2% (mąka pszenna, ekstrakt słodu jęczmiennego, drożdże, sól, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyny (soja), białka pszenne, białka mleka). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 115 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2177 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 479 kJ |
| Wielkość porcji | 22 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,56 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 47,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 60,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: