Noblesse kryształowa szklanka do whisky 295 ml Nachtmann
Wystaw opinię o produkcie
Kryształowa szklanka do whisky z linii Noblesse o pojemności 295ml. Klasyczny, ponadczasowy i elegancki dekor przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi whisky. Made in Germany, producent Nachtmann.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 21288
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 295 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. KUlica i numer: Kutrzeby 14 4Kod pocztowy i miasto: 61-719 Poznań PL |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 82 x 98 x 82 mm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: