Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 800320_wielopak_16
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
NESTLÉ TRIX – płatki śniadaniowe o smaku owocowym w formie batonika, z witaminami i składnikami mineralnymi
Parametry produktu
| Rodzaj zbóż | Kukurydziane, Pszenne |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 0,02 g |
| Składniki | Składniki: syrop glukozowy, mąka kukurydziana (16,1 %), mąka kukurydziana pełnoziarnista (15,7 %), cukier, substancje utrzymujące wilgoć (syrop sorbitolowy, glicerol), mąka pszenna pełnoziarnista (7,8 %), olej słonecznikowy, odtłuszczone mleko w proszku (5,6 %), syrop cukru inwertowanego, tłuszcze roślinne (kokosowy, shea), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), maltodekstryna, mąka ryżowa (0,5%), aromat , substancja zagęszczająca (guma arabska), koncentraty ze słodkich ziemniaków i marchwi, emulgator: (lecytyny), mineralna sól potasowa, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytrynian trisodowy), koncentrat z czarnej marchwi, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: żelazo), sól, przeciwutleniacz: (mieszanina tokoferoli), ekstrakt ze spiruliny, barwnik (beta-karoten), substancje wzbogacające (witaminy: b3, b5, b6, b9, b2). może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 344 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 384 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 274 kJ |
| Wielkość porcji | 17 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 22,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 25 mg/100g |
|---|---|
| Ryboflawina (witamina B2) | 2,7 mg/100g |
| Wapń | 983 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 21 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 310 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2,8 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 34 %RWS |
| Żelazo | 27 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: