Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 997820
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nesquik Kakao 600g
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalne |
|---|---|
| Składniki | Cukier, kakao w proszku* (23 %) o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny (z soją), sól, premiks witaminowy (witamina c, witamina d), aromat , cynamon. może zawierać mleko. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 600 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestlé polska s.a., oddział nestlé waters ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 52 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wymieszaj 2 czubate łyżeczki (13,5 g) nesquik z 200 ml ciepłego lub zimnego mleka (1,6 % tłuszczu). |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 386 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 151 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1634 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 638 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 0,41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 75,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 78,9 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 118 mg/100ml |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina C | 11 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 14 %RWS |
| Witamina D | 0,73 μg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | B |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: