Nedis Czujnik gazu DTCTG10CWT
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 832174
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zwiększ bezpieczeństwo swojego domu z czujnikiem gazu Nedis! Wykrywa LPG, gaz ziemny i miejski, natychmiast uruchamiając alarm dźwiękowy (85 dB) oraz wizualny przy wykryciu niebezpiecznego stężenia. Dzięki wtykowej konstrukcji działa bez baterii – wystarczy podłączyć go do gniazdka. Prosty w instalacji i niezawodny, zapewnia stałą ochronę Twojego domu. Postaw na bezpieczeństwo i spokój każdego dnia!
Parametry produktu
| Wymiary (SxWxG) | 69 x 120 x 73 mm |
|---|---|
| Rodzina kolorów | Biały |
| Materiał wykonania | Abs, plastik |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Zasięg | 20 m |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Kolor producenta | Biały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ck mediator polska spółka z o.o. s.k. ulica i numer: ul. patriotów 110 lok. 116 kod pocztowy i miasto: 04-844 warszawa pl |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: