Napój owsiany pełnoziarnisty kakaowo-banan, bezglutenowy powyżej 12 miesiąca życia /demeter BIO 200 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital7640230492867
Opis produktu
Opinie o produkcie
Wysokiej jakości składniki dostarczają energii i błonnika. Idealny napój dla aktywnych maluchów.
Warunki przechowywania
Przechowuj w chłodnym miejscu i zużyj w ciągu 3 dni od otwarcia.
Składniki
napój OWSIANY 89,4% (woda, pełnoziarniste PŁATKI OWSIANE** 10,3% (sfermentowane)), przecier z bananów** 10%, kakao w proszku* 0,6%. * składniki z certyfikowanych upraw rolnictwa ekologicznego, ** - składniki z certyfikowanych upraw rolnictwa biodynamicznego Demeter.
Informacje o produkcie
Marka: HOLLE
Kraj pochodzenia: NIEMCY/SZWAJCARIA
Masa brutto: 0,3 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 200 kJ / 47 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 8.4 g |
| Cukry | 6.3 g |
| Błonnik | 0.7 g |
| Białko | 1.5 g |
| Sól | 0.01 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: