Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8436542198950
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Napój owsiany stworzony z myślą o baristach. Idealnie nadaje się do kawy i innych napojów na gorąco. Spienienie występuje w max. 60 st. C. Nie pieni się kilkukrotnie. Opakowanie 500 ml idealnie nadaje się dla mniejszych gospodarstw domowych.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, OWIES* 16%, olej słonecznikowy*, inulina* z agawy, białko grochu*, sól morska. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
GLUTEN,OWIES
Możliwe alergeny
GORCZYCA,ORZECHY,SELER
Informacje o produkcie
Marka: ECOMIL
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 0,6 kg
✓ Produkt ekologiczny
✓ Produkt bez laktozy
✓ Produkt wegetariański
✓ Produkt wegański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 355/84 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 4.5 g |
| Błonnik | 1.3 g |
| Białko | 1.9 g |
| Sól | 0.62 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: