Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8436542198943
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bezmleczny napój owsiany Ecomil jest bardzo dobrym wyjściem dla osób nie pijących konwencjonalnego mleka. Napój ten nie mieści cukrów ani laktozy i niedużo soli, gromadzi jedynie występujące cukry. Nadaje się szczególnie dobrze w kuchni,także genialnie sprawdza się jako osobny napój co sprawia, iż jest wszechstronny. Opakowanie 500ml świetnie sprawdzi się dla mniejszych gospodarstw domowych. Przed spożyciem należy wstrząsnąć.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, OWIES BIO 16%, olej słonecznikowy BIO.
Alergeny
GLUTEN,OWIES
Możliwe alergeny
GORCZYCA,ORZECHY,SELER
Informacje o produkcie
Marka: ECOMIL
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 0,6 kg
✓ Produkt ekologiczny
✓ Produkt bez laktozy
✓ Produkt wegetariański
✓ Produkt wegański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 232/55 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 9.6 g |
| Cukry | 5.7 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 1.1 g |
| Sól | 0.12 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: