Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8428532193250
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Napój kokosowy stworzony z myślą o baristach. Idealnie nadaje się do kawy i innych napojów na gorąco. Spienienie występuje w max. 60 st. C. Nie pieni się kilkukrotnie. Bezglutenowy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
woda, miąższ kokosowy* 7%, cukier trzcinowy*, białko z grochu*, skrobia z tapioki*, aromat kokosowy*, sól morska. * składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 138/33 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.6 g |
| Węglowodany | 3.4 g |
| Cukry | 2 g |
| Białko | 0.9 g |
| Sól | 0.12 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: