Napój kawowy Mokate Ice Frappe Coconut (12 x 12,5 g) X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 850557_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Poczuj klimat wakacji z nowym napojem
kawowym Ice Frappe o smaku
kokosowym. Egzotyka i klasyka w każdej
filiżance.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 150 g |
| Typ | Napój kawowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, maltodekstryna, kawa rozpuszczalna (6,5 %), kawa zbożowa rozpuszczalna (ekstrakt prażonego jęczmienia i żyta), aromaty, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, sól, proszek kokosowy (0,2 %). produkt może zawierać soję i mleko |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość saszetki wsyp do szklanki, zalej zimnym mlekiem (150 ml), dokładnie zamieszaj. dodaj kostki lodu. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 12,5 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 48 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1624 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 203 kJ |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 93 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: