Napój jabłko- gruszka BIO 3 x 200 ml Świnka Peppa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital9120111880726
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny napój owocowy jabłko- gruszka dla dzieci po 3 roku życia. Bez dodatku cukru. Zawiera występujące cukry.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, sok z jabłek* 34%, przecier z gruszki* 5%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 79/19 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 4.4 g |
| Cukry | 3.6 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: