Napój herbaciany o smaku owoców leśnych Tea Drink 300g
Wystaw opinię o produkcie
Rozpuszczalny napój herbaciany o smaku owoców leśnych na zimno i gorąco; Łatwy w przyrządzaniu z dodatkiem witaminy C, soku z aronii, dz. róży, czarnego bzu, hibiskusa, maliny, jagody i jeżyny. Źródło witaminy C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 511875
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Granulowana, Rozpuszczalna |
|---|---|
| Rodzaj | Smakowa |
| Smak | Owoce leśne |
| Działanie | Relaksująca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Parzenie - temperatura wody | 60-75 |
| Składniki | Cukier, glukoza, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), zagęszczony sok z aronii 0,9%, koncentrat herbatki owocowej 0,6% (z suszu owoców: dzikiej róży 30%, aronii, jabłka, czarnego bzu 10%, żurawiny oraz kwiatów hibiskusa), ekstrakt herbaty czarnej 0,35%, sok owocowy w proszku 0,2% (maltodekstryna, zagęszczony sok z maliny, jeżyny, jagody), witamina c, aromat. może zawierać mleko, soję i ich produkty pochodne. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-064-068 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Celiko S.A.Ulica i numer: Św. Antoniego 71Kod pocztowy i miasto: 61-359 Poznań PL |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: