Napój gazowny PICCOLO Blueberry 0,75 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 825488_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piccolo to gazowany napój owocowy dla dzieci, przeznaczony na specjalne okazje. Nowe, unikalne na rynku polskim opakowanie oraz ulubione przez dzieci smaki czynią z Piccolo niekwestionowanego lidera na rynku. Piccolo pomoże Ci przemienić każdą okazję - tą dużą i tą małą - w święto Twojego Dziecka. Ten pyszny musujący napój owocowy to ulubiony przez dzieci od wielu lat ekspert od dobrej zabawy. Piccolo sprawi, że te chwile pozostaną w pamięci Twojego Dziecka na długie lata.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Wieloowocowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, sok z czerwonych winogron (11,5%) z zagęszczonego soku z czerwonych winogron, sok jabłkowy(8,4%) z zagęszczonego soku jabłkowego , cukier, z zagęszczonego soku z aroniowego, dwutlenek węgla, sok jagodowy (0,3%) z zagęszczonego soku jagodowego, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, aromat, substancja konserwująca - dimetylodiwęglan, zawartość owoców min 20% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra s.a. ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 186 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 278 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: