Napój Spirytusowy Stumbras Infusion Jucy Cherry 30%, 0,5 l X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 80757_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Napój spirytusowy Stumbras Infusion Jucy Cherry, to aromatyczny i pełen smaku napój alkoholowy o 30% zawartości alkoholu. Przygotowany w oparciu o najlepszej jakości, doskonale znaną wódkę STUMBRAS został nasycony sokiem wiśniowym, aby stworzyć wierny naturze smak. Słodki lecz orzeźwiający smak jest przyjemny w piciu, a aromat charakterystyczny dla soczystej wiśni. Intensywny ciemnoczerwony kolor napoju o brązowawym odcieniu przypomina kolor dojrzałych i pełnych smaku owoców.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa |
|---|---|
| Smak | wiśniowy |
| Serwowanie | Drinki |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość alkoholu | 30 % obj. |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Waga jednostkowa brutto | 0,96 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 12,5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: