Napój Lovege Owsiany 1l Sante X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 270754-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
-
Parametry produktu
| Produkt wegański | 1 |
|---|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Działanie | Neutralne, Odżywcze |
| Smak | Półsłodki |
| Składniki | Woda, owies (10 %), olej słonecznikowy, sól morska, regulator kwasowości: fosforany potasu; stabilizator: guma gellan; witaminy: b6, b12, d, e. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Całkowity okres przydatności do spożycia (od daty produkcji) | 12 mies. |
| Pojemność | 1000 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Cukry | 3,9 g |
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 264 kJ |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,8 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 62 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,26 g |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 132 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 0,38 μg/100ml |
|---|---|
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,11 mg/100ml |
| Witamina E | 0,9 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,19 μg/100ml |
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: