Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 937415
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
✅ Natychmiastowy Smak Kawy: Mokate Mix 2w1 to idealne połączenie kawy instant i mleka, dostarczające szybką dawkę intensywnego smaku kawy bez zbędnych dodatków.
✅Bezproblemowa Przyjemność : Odkryj prostotę delektowania się ulubionym napojem bez konieczności dodatkowego mieszania czy przygotowywania. Czysta napój kawowy w najprostszej formie.
✅Gotowe na Każdy Dzień: Mokate Mix 2w1 oferuje prostotę bez utraty autentycznego smaku kawy. Gotowy na każdą porę dnia, dostarcza natychmiastowego komfortu bez zbędnych kroków
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 80 g |
| Typ | 2w1 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Syrop glukozowy, olej kokosowy, kawa [kawa rozpuszczalna (17,45 %); kawa palona, drobno mielona (0,05 %)], kawa zbozowa rozpuszczalna (ekstrakt prazonego jeczmienia i zyta), stabilizatory: cytryniany sodu, fosforany potasu; białka mleka. produkt moze zawierac soje. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartosc saszetki wsypac do kubka. zalac goraca, ale nie wrzaca woda (150 ml, 80 °c), dokładnie zamieszac. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 8 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 506 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2114 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 169 kJ |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 7,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: