Opis szczegółowy
Dlaczego wybrać jeden, jeśli możesz mieć je wszystkie? Capri-Sun Multivitamin łączy smak ananasa, marakui, banana, kiwi, grejpfruta i pomarańczy w jeden pyszny, odżywczy napój. Pyszne!
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Multiwitamina |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego 12,5 %, sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego 5 %, cukier, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego 1 %, sok z kiwi z zagęszczonego soku z kiwi 0,5 %, sok bananowy z zagęszczonego soku bananowego 0,5 %, sok ananasowy z zagęszczonego soku ananasowego 0,5 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sok z marakui z zagęszczonego soku z marakaui 0,1 %, witaminy (witamina c, niacyna, witamina e, witamina b6, tiamina, biotyna), substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, naturalny aromat, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: capri sun distribution sp. z o. o. ulica i numer: konstruktorska 12a kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Dlaczego wybrać jeden, jeśli możesz mieć je wszystkie? capri-sun multivitamin łączy smak ananasa, marakui, banana, kiwi, grejpfruta i pomarańczy w jeden pyszny, odżywczy napój. pyszne! |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
| Zawartość surowca wtórnego | Tektura falista 45% |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 93 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość błonnika | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3,3 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,4 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,17 mg/100ml |
| Tiamina (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina E | 1,8 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 7,5 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 15 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina C | 12 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E960 Glikozydy stewiolowe, E300 Kwas askorbinowy, witamina c |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Przeciwutleniacz, Substancja słodząca |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Podczas otwierania saszetki nie należy jej ściskać. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 20,1 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |