Naczynie do zapiekania 27x15x6 cm 900 ml Red Chilli Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 431925
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
To ceramiczne naczynie do zapiekania w głębokim, czerwonym kolorze to idealny towarzysz domowego gotowania - takiego na spokojnie, z sercem i aromatem unoszącym się w powietrzu. Wyższe krawędzie sprawiają, że zmieści się w nim wszystko, co pyszne - od sycących zapiekanek po rozgrzewające dania jednogarnkowe. Ryflowana powierzchnia dodaje nie tylko uroku, ale i praktyczności - pewnie leży w dłoniach, nawet gdy jest gorące. To naczynie, które nie tylko pomaga w kuchni, ale też cieszy oko i wnosi odrobinę przytulności do codziennych posiłków.
Parametry produktu
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | czerwony |
| Kształt | Prostokątny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w piekarniku, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 900 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/53/0/1353090.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,73 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Półmisek |
| Wymiary (SxWxG) | 27 x 15 x 6 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: