Naczynie do zapiekania 11 cm, białe SMART CUISINE
Wystaw opinię o produkcie
Linia Smart Cuisine łączy zalety ceramiki i szkła w jeden produkt. Naczynią są niezwykle lekkie, a jednocześnie wyjątkowo odporne na uszkodzenia. Przeznaczone do piekarniką do temp. 250°C.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 522096
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Naczynie do zapiekania |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
| Kolor | Biały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Wymiary (SxWxG) | 11 x 5,1 x 12,2 cm |
| Cechy produktu | Można używać w mikrofalówce, Można używać w piekarniku, Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: