NOGI Z KACZKI Z SOSEM ŻURAWINOWYM 510 G WOLNO GOTOWANE CHEF RECOMMENDS
Wystaw opinię o produkcie
Nogi z kaczki przygotowany metodą souve zachowuje swoje walory odżywcze. Charakteryzuje się soczystością i kruchością oraz aromatem. Gotowy do podania po 20 minutach pieczenia. Idealnie skomponowany smak z sosem żurawinowym dołączonym do produktu w osobnej saszetce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 933240
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nogi z kaczki przygotowany metodą souve zachowuje swoje walory odżywcze. Charakteryzuje się soczystością i kruchością oraz aromatem. Gotowy do podania po 20 minutach pieczenia. Idealnie skomponowany smak z sosem żurawinowym dołączonym do produktu w osobnej saszetce
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 510 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 90,0% Nogi z kaczki ze skórą, woda, sól, ekstrakt przypraw, maltodekstryna, glukoza, skrobia, cukier, przyprawy. Sos żurawinowy: 40% żurawina, woda, cukier, stabilizatory: skrobia modyfikowana, pektyny; regulator kwasowości: sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego; koncentrat czarnej marchwi, aromat . |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Ulica i numer: Stara Droga 1 Kod pocztowy i miasto: 63-510 Mikstat PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Nagrzać piekarnik do temp. 220 C. Wyjąć produkt wraz z tłuszczem i galaretką z opakowania foliowego na tackę aluminiową. Saszetkę z serem wyjąć i pozostawić. Umieścić tackę z produktem w środkowej strefie nagrzanego wcześniej piekarnika. Przełączyć piekarnik na pozycję grzałki grillowej . Piec z użyciem termoobiegu w temperaturze 220 C przez ok. 20 minut. Po upieczeniu produkt wyjąć z piekarnika i przełożyć na półmisek. Otworzyć saszetkę z sosem żurawinowym i polać nim produkt. |
| Sposób obróbki produktu | Pieczenie/prażenie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 202 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 841 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: