NESCAFÉ Dolce Gusto Chococino Czekolada i mleko w kapsułkach 256g X3
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 762482_wielopak_3
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj Nescafé Dolce Gusto Chococino. To niezwykła gorąca czekolada z intensywną nutą wanilii z delikatną, puszystą pianką. Nescafé Dolce Gusto Chococino przygotowuje się z dwóch kapsułek: jednej z czekoladą, a drugiej z mlekiem. Pyszna czekolada z dodatkiem kremowego mleka, tworzy aksamitną konsystencję, która zachwyci każdego, kto docenia smak prawdziwej czekolady. Pudełko zawiera 16 kapsułek (8 kapsułek z mlekiem, 8 kapsułek z czekoladą) przeznaczonych do ekspresów Nescafé Dolce Gusto, umożliwiających przygotowanie 8 napojów Chococino.
Nescafé Dolce Gusto Chococino:
- gorąca czekolada z nutą wanilii i delikatną, puszystą pianką
- aksamitna konsystencja, którą docenią smakosze czekolady
- 16 kapsuł wystarcza do przygotowania 8 filiżanek pysznej czekolady
- czekolada przygotowywana z dwóch kapsuł (w jednej czekolada, w drugiej mleko)
- za każdym razem świeża i aromatyczna czekolada, dzięki hermetycznemu zamknięciu
- system wysokiego ciśnienia aż do 15 barów
Parametry produktu
| Rodzaj | W kapsułkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 256 g |
| Typ | Smakowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Składniki | Pełne mleko w proszku (89,7%), cukier (10,1%), emulgator (lecytyny (z soją)) czekolada w proszku 98,7% (cukier, kakao), emulgator (lecytyny (z soją)), aromat, cynamon masa kakaowa: min. 32% może zawierać mleko. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 19 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 210 ml |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 441 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 141 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1872 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 599 kJ |
| Zawartość białek | 14,4 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 53,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 55,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: