NESCAFÉ DOLCE GUSTO Grande Kawa w kapsułkach 16 x 8,5 g = 136g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 852151
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rozpocznij dzień z Nescafé Dolce Gusto Grande, dużej, łagodnej, czarnej kawy o intensywności 5 na 11 z gęstą, kremową pianką - „crema”. Grande powstaje wyłącznie z ziaren Arabiki, co zapewnia jej wyjątkowo harmonijny smak. Nasi utalentowani bariści połączyli owocowe ziarna kawy z Ameryki Południowej i Afryki Wschodniej, aby uzyskać świeży, owocowy aromat. Idealnie sprawdzi się na dobry początek każdego dnia jako duża porcja czarnej kawy w kubku 200 ml. Równie doskonale smakuje z dodatkiem mleka. Pudełko zawiera 16 kapsułek przeznaczonych do ekspresów Nescafé Dolce Gusto, umożliwiających przygotowanie 16 filiżanek kawy Grande.
Nescafé Dolce Gusto Grande:
- duża, łagodna, czarna kawa idealna na dobry początek dnia
- w 100% z ziaren Arabiki
- świeży owocowy aromat i gęsta kremowa pianka
- 16 kapsuł wystarcza do przygotowania 16 filiżanek pysznej kawy
- za każdym razem świeża i aromatyczna kawa, dzięki hermetycznemu zamknięciu
- system wysokiego ciśnienia aż do 15 barów
Parametry produktu
| Rodzaj | W kapsułkach |
|---|---|
| Zawartość netto | 136 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica), Śniadaniowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | kawa mielona |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 200 ml |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: