NESCAFE Classic Refill 150g
Wystaw opinię o produkcie
Użyj tego opakowania, aby napełnić słoik kawą NESCAFE Classic i ciesz się bogatym smakiem i wyrazistym aromatem, dokładnie tak jak lubisz każdego poranka. To opakowanie może zostać ponownie zamknięte, jeżeli zostało w nim jeszcze trochę kawy. Ta kawa została w 100 % pozyskana w sposób odpowiedzialny.
NESCAFÉ współpracuje też z plantatorami kawy, by pomagać im
poprawiać stan gleby oraz warunki ich życia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 959632
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Użyj tego opakowania, aby napełnić słoik kawą NESCAFE Classic i ciesz się bogatym smakiem i wyrazistym aromatem, dokładnie tak jak lubisz każdego poranka. To opakowanie może zostać ponownie zamknięte, jeżeli zostało w nim jeszcze trochę kawy. Ta kawa została w 100 % pozyskana w sposób odpowiedzialny.
NESCAFÉ współpracuje też z plantatorami kawy, by pomagać im
poprawiać stan gleby oraz warunki ich życia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 150 g |
| Typ | Śniadaniowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Składniki | Kawa rozpuszczalna = 100% kawy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsyp do kubka łyżeczkę kawy i zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: